Špuntovy stránky o všem

Všechny Vás tady vítám, doufám že se Vám tu bude líbit.

Tak od všeho něco

Protože na tyto stránky chodí lidé , kteří již mají nějaké zkušenosti s výběrem kartáře, tak i lidé, kteří nevědí, jak rozeznat v množství kartářů, astrologů a ostatních poradců z oblasti duchovna, komu se mohou bez obav svěřit do péče a komu se raději vyhnout, sepsal jsem několik bodů, podle kterých byste mohli rozlišit, kdo si Vaši důvěru zaslouží a kdo ne.

Jako ilustraci jak provádějí výklad některé kartářky (i kartáři) uvádím přepis skutečného rozhovoru s poznámkami a variantami, na kterých si ukážeme metody některých mých „kolegyň“ a „kolegů“

 

V poslední době přibývá stížností na výskyt vší v dětské populaci. Mnohdy rodiče uvádějí, že provedou všechna doporučená opatření, ale po čase je dítě opět zavšivené, protože si přineslo nákazu ze školního kolektivu. Chceme proto přinést několik informací o tom co jsou to vši (cizí název pro zavšivení je pedikulóza) a jak se tohoto nepříjemného hmyzu zbavit.

Asi jen málokdo z našich čtenářů tuší, co jsou to přídatné látky zjednodušeně označované jako "éčka". Co že se to vlastně skrývá za symbolem písmene E s číselným označením?

paštika Májka
 
Stránky jsem začala tvořit v srpnu 2007